Loading...
Akce
- 40%
Cukrové zdobení Růžovo-stříbrní medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Růžovo-stříbrní medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení růžovo-stříbrní medvídci. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 30.9.2026

101 Kč
61 Kč
76.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Zdobení ve tvaru medvídků vyrobené z cukru. Jsou perfektní na zdobení dortů, zmrzliny, zákusků a perníčků. Objevte kouzlo těchto jedlých dekorací, které promění každý dezert v umělecké dílo. Jsou to drobné akcenty, které dodávají lesk a jedinečnost vašim sladkým výtvorům. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin. Jejich povrchová úprava je inovativním přístupem k dekoraci, která vyčnívá z tradičních jedlých ozdob.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E122, E174 , E102, E133

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1537 kJ
Energetická hodnota kcal 367,3 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 84,6 g
    - z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva růžová / stříbrná
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116716629
Kód produktu ilc1249

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Medvědi a medvídci

Figurka na dort medvídek šedý s červeným srdíčkem 5cm z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort medvídek šedý, velikost 5 cm. Vyroben z kokosové hmoty.

60 Kč
200 Kč / 100g

Skladem 5 ks
-27 %
Cukrové zdobení hnědí medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení hnědí medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení hnědí medvídci. Balení 80 g.
101 Kč
74 Kč
92.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Formičky na cukroví 3D medvídek a kočička - Reproplast

Rozevírací formičky na nepečené cukroví typu vosí hnízda i na tvarování ozdob z marcipánu.

71 Kč

Skladem > 5 ks
-29 %
Cukrové zdobení růžovo-stříbrní medvídci 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení růžovo-stříbrní medvídci 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení růžovo-stříbrní medvídci. Balení 1 kg.
278 Kč
197 Kč
19.7 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Figurka na dort medvídek hnědý s růžovým srdíčkem 5cm z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort medvídek hnědý, velikost 5 cm. Vyroben z kokosové hmoty.

58 Kč

Skladem poslední 3 kusy
-20 %
Formy na pečení - Medvídci 2 ks - Stadter

Formy na pečení - Medvídci 2 ks - Stadter

Roztomilé mini formy na pečení jsou vyrobené z kovu s non-stick povrchem pro snadné vyklopení upečené
63 Kč
50 Kč

Skladem poslední 1 kus